Hrací karta

CO JE HRACÍ KARTA?

Každý hráč si může vybrat ze tří druhů hracích karet.

Hrací karta ZDARMA – BENEFIT GOLF CARD

Sbírejte body a plaťte jimi za zboží, či služby, a to buď na našem e-shopu nebo u našich partnerů. Body se přičítají na vaše osobní konto na kartě ve výši stanovené partnerem. Body získáváte hrou na golfových hřištích v celé ČR (zapojené do systému Golf Card). Bodový zisk odpovídá standardně 20% z uhrazeného "green fee". Body také získáváte koupí zboží, či služeb u jiných partnerů (zde je procentuální výše individuální, dle typu a podmínek partnera).

Karta je nepřenosná.

  • Příklad: Zaplatíte 1000,- (fee), na vaše bodové konto se připíše 200 bodů a následně body platíte u partnerů část ceny za zboží nebo služby.

KARTA JE ZDARMA a platnost karty je neomezená.

 

Hrací karta za 990 Kč – BENEFIT GOLF CARD FEE

Funkcionalita a možnosti karty jsou navíc rozšířené o tzv. Pay Back, kdy za každé zakoupené fee, získáváte od nás finanční bonus.
Výhodou je, že sbíráte body i peníze.

Karta je nepřenosná.

  • Příklad: Zaplatíte 1000,- (fee), a na Vaše bodové konto se připíše 200 bodů a zároveň Vám vložíme do elektronické peněženky 200,- Kč jako bonus za hru.

Cena 990,- Kč (vč. 19% DPH). Platnost karty je na 1 rok od data vydání.

 

Hrací karta za 1.490 Kč – BENEFIT GOLF CARD PARTNER

Funkcionalita a možnosti karty jsou navíc rozšířené o tzv. Pay Back, kdy za každé zakoupené fee nebo služby či výrobky (golfové obchody, restaurace, hotely, cestovní kanceláře, atd.) od nás získáváte finanční bonus.
Sbíráte body i peníze všude kam s kartou přijdete.

Karta je nepřenosná.

  • Příklad: Zaplatíte 1000,- (fee), a na Vaše bodové konto se připíše 200 bodů a zároveň Vám vložíme do elektronické peněženky 200,- Kč jako bonus za hru. Zaplatíte 10.000 Kč v cestovní kanceláři a při nastaveném bonusu 30% vám připíšeme 3000 bodů nebo zaplatíte 7.000 Kč v hotovosti a 3000 formou vašich naspořených bodů.

Cena 1.490,- Kč (vč. 19% DPH). Platnost karty je na 1 rok od data vydání.

Více informací najdete ZDE.

 

nejlepší software na sledování vašeho skóre pro mobilní telefony.
Více informací o mScorecard™

Rozšířené vnímání golfu
©2005 GolfCard.cz