Typy a funkcionalita karet

Všechny karty jsou určeny k pohodlným platbám na golfových hřištích, v obchodech a u dalších partnerů. Jejím použitím získáváte rovněž věrnostní body, které můžete použít k čerpání slev a odměn.

Elektronická peněženka – „nabijte“ kartu penězi a nepotřebujete jít na golf s peněženkou Věrnostní systém – hrajte s námi a užívejte výhod, slev nebo nakupujte na našem golfovém e-shopu za body

"Identifikace Vás jako hráče při odbavování na hřišti

 

Zdarma dostáváte "Výsledkový servis" e-mailem před a po každém Vámi odehraném turnaji, při použití této karty

Hrací karta, největší amatérské golfové túry v ČR Golf Planet Championship Tour 2006, s dotací cen bezmála 1.000.000,- Kč platí pro všechny hřiště a partnery v projektu „Benefit Golf Card“.

Více informací naleznete ve Všeobecných obchodních podmínkách Benefit Golf Card. 

Benefit Golf Card FEE (greenfee.com)

Funkcionalita a možnosti karty jsou navíc rozšířené o tzv. Pay Back, kdy za každé zakoupené fee, získáváte od nás finanční bonus a možnost rezervovat si tee time z výběru více než 20.000 hřišť na www.greenfee.cz se slevou až 50% FEE.

Výhodou je, že sbíráte body i peníze.
Karta je nepřenosná.

Příklad: Zaplatíte 1000,- (fee), a na Vaše bodové konto se připíše 200 bodů a zároveň Vám vložíme do elektronické peněženky 200,- Kč jako bonus za hru.

Cena 990,- Kč (vč. 19% DPH). Platnost karty je na 1 rok od data vydání.


Benefit Golf Card PARTNER

Funkcionalita a možnosti karty jsou navíc rozšířené o tzv. Pay Back, kdy za každé zakoupené fee nebo služby či výrobky (golfové obchody, restaurace, hotely, cestovní kanceláře, atd.) od nás získáváte finanční bonus.

Sbíráte body i peníze všude kam s kartou přijdete.

Příklad: Zaplatíte 1000,- (fee), a na Vaše bodové konto se připíše 200 bodů a zároveň Vám vložíme do elektronické peněženky 200,- Kč jako bonus za hru. Zaplatíte 10.000 Kč v cestovní kanceláři a při nastaveném bonusu 30% vám připíšeme 3000 bodů nebo zaplatíte 7.000 Kč v hotovosti a 3000 formou vašich naspořených bodů.

Cena 1.490,- Kč (vč. 19% DPH). Platnost karty je na 1 rok od data vydání.


Benefit Golf Card All Insurance


Benefit Golf Card Insurance


nejlepší software na sledování vašeho skóre pro mobilní telefony.
Více informací o mScorecard™

Rozšířené vnímání golfu
©2005 GolfCard.cz