Jak nás poznáte

Každý partner, který je zapojen do programu BENEFIT GOLF CARD a poskytuje výhody členům systému je označen minimálně jedním ze 3 popisovaných materiálů.
1.
Plakát formátu A1 (594x840 mm) je umístěný v klubovnách, recepci nebo jinde na viditelném místě partnera. Na plakátu je okénko, ve kterém je v případě golfových klubů vepsána aktuální výše slevy na fee. S plakátem se můžete setkat i na golfových turnajích organizovaných v rámci túr Golf Planet a Golf Card, u partnerů na obchodních místech, kde můžete zakoupit BENEFIT GOLF CARD. Jedná se o nepřehlédnutelný symbol zapojení do systému GOLFCARD.

2.

Trojdílná skládačka formátu DL obálky (99x210 mm) je umístěna ve speciálních stojáncích označených logem Golf Card a obsahuje základní faktické informace o projektu a objednávku na osobní a partnerskou BENEFIT GOLF CARD. Je k dispozici zdarma všem zájemcům o bližší informace.
3.

Samolepka formátu 105x60 mm nalepena na dveřích, pokladně nebo na recepci klubu či partnera. Tato samolepka bude hlavním rozpoznávacím znakem a vylepení je povinností partnera. Rovněž je povinností poskytnout zveřejňovanou slevu na internetových stránkách.

nejlepší software na sledování vašeho skóre pro mobilní telefony.
Více informací o mScorecard™

Rozšířené vnímání golfu
©2005 GolfCard.cz