Partnerské slevy

Golfové vybavení

Vše

Vše

Hl.m. Praha
Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Středočeský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

Golf Klub Klášter Teplá

Poskytované slevy:

Fee 30%
Pro shop 5%
Ubytování 15%


Info:

 • Klub založený v roce 1995 Vám může nabídnout příjemné prostředí k relaxaci a odpočinku i ke sportovnímu vyžití. Golfový areál se rozkládá v krásném prostředí Slavkovského lesa v nadmořské výšce 800 m n. m., pouhých 10 km od Mariánských Lázní a 30 km od Karlových Varů.
 • V současné době je golfistům k dispozici devítijamkové hřiště, cvičný putting green, driving range pod vedením zkušeného profesionálního trenéra a cvičné šestijamkové "pitch and put" hřiště.
 • Na naše návštěvníky nezapomínáme ani po golfové hře. Nespokoji-li se s občerstvením přímo na hřišti, mohou využít příjemných prostor restaurace Klášterního hospicu, kde je možno se i ubytovat. 
 • Ve spolupráci s Klášterním hospicem je možno pořádat i sportovně společenské akce, prezentace firem, sponzorské turnaje a další akce. Zajímavým zpestřením je i návštěva Kláštera premonstrátů v Teplé a jeho klášterních zahrad.

Adresa:
Klášter Teplá 13 Teplá u Mariánských lázní

Telefon:
602 781 756

Www:
www.gkkt.cz
E-mail:
sekretariat@gkkt.cz

Golf Klub Teplice

Poskytované slevy:

Členství 3%
Fee 30%
Pro shop 5%


Info:

 • Historie GOLF CLUB TEPLICE (GCTP) sahá až do roku 1998. Výstavba devítky probíhala postupně v letech 2000 - 2004 a téměř výhradně svépomocí.
 • Klub se stal v roce 2003 plnohodnotným členem ČGF (České golfové federace) a otevření resortu bylo naplánováno na léto 2004, 9-ti jamkové hřistě bylo znormováno v červenci 2004.
 • Současná podoba golfového resortu se nyní rozkládá na celkové ploše cca 25 hektarů umístěných v horské krajině a s nadmořskou výškou 850 m/n.m. se řadí mezi nejvýše položené hřistě v Čechách. Hřistě s parem 72 a celkovou délkou cca 5500 m je umístěno v mírně zvlněném půdním profilu s celkovým převýšením cca 20 m.
 • Ráz krajiny a okolní příroda dává hřisti nádech typického “links” hřistě s vysokými a zcela nekompromisními rafy.
 • Cílem klubu je vybudovat si své pevné místo na golfové mapě ČR především díky sportovnímu charakteru hřistě a poskytovaným službám.
 • Členům i návštěvníkům resortu je k dispozici klubovna přestavěná z typické krušnohorské horské chalupy s nabídkou občerstvení, driving range o rozměrech 75x300 m, pitching a putting green a samozřejmě parkování.
 • Ubytování od pensionu až po **** hotel lze zajistit v několika smluvních hotelech a pensionech v okruhu 10 km od hřiště nebo přímo v sousedství hřiště.
 • Hru na Cínovci lze zkombinovat s návštěvou 3 mistrovských 18 jamkových hřišť v sousedním Německu, kde prostřednictvím GCTP můžete získat zlevněné green fee.

Adresa:
Tolstého 447 Teplice

Telefon:
777820971

Www:
www.golf-teplice.cz
E-mail:
gcteplice@seznam.cz

MILAMAR, s.r.o. - Sport & Golf Shop

Poskytované slevy:

Pro shop 5 - 10%


Info:

 • SLEVA 5% při nákupu do 5.000,- Kč
 • SLEVA 10% při nákupu nad 5.000,- Kč
 • MILAMAR, s.r.o. - Sport & Golf Shop nabízí bohatý sortiment sportovních oděvů, obuvi a sportovních potřeb
 • Sport & Golf Shop se zabývá hlavně oblečením pro sport, volný čas, golfové věci a vybavení, golfová obuv
 • Zastoupení značek - Adidas, Nike, Greg Norman, Kappa, a další

Adresa:
Krkonošská 185 Vrchlabí

Telefon:
608 133 840

Www:

E-mail:
hotel.start@tiscali.cz

North Golf Production - Karel Šulc

Poskytované slevy:Info:

 • SLEVA 10% na golfové vybavení na www.unlimitedgolf.cz
 • SLEVA 10% na služby na www.northgolf.cz
 • Naše firma vznikla na základě zvyšující se atraktivity golfu u nás, jako podpora pro firmy, které mají v úmyslu přiblížit tento atraktivní sport svým partnerům a zákazníkům.
 • Kromě pořádání turnajů nabízíme také kompletní servis doplňkových služeb jako potisk reklamních předmětů, potisk sportovního oblečení, výroba a umísťování reklamních ploch pro golfová hřiště.
 • V roce 2005 plánujeme spuštění internetového obchodu s golfovým vybavením, dále pak otevření indoorového centra v Teplicích a driving range v Ústí nad Labem a zahájení činnosti Golf Clubu Ústí nad Labem.
 • Budeme také pokračovat v loni úspěšně započatém pořádání golfového turnaje Foto Porst Open.
 • Doufáme, že veškeré naše aktivity přispějí k rozvoji golfového ducha v našem regionu a že se nám podaří společnými silami s našimi partnery navýšit stávající počet stoupenců tohoto sportu u nás.

Adresa:
Pařížská7 Ústí nad Labem

Telefon:
602 421 639

Www:
www.northgolf.cz
E-mail:
northgolf@email.cz

GOLF Max.cz

Poskytované slevy:

Pro shop 5 - 50%


Info:

Dřeva
Železa
Puttery
Speciály
Celková nabídka

Přátelé golfu,

    Každý z nás ví, že k provozování kterékoliv záliby je třeba to správné vybavení a právě na serveru www.golfmax.cz naleznete celou škálu golfového zboží v cenových relacích od nejnižších až po ty vyšší za luxusní značkové výrobky od světoznámých firem. Hole, míče, ale i třeba golfové boty si u nás zakoupíte za bezkonkurenční ceny díky našemu systému slev.

    Internetový obchod GOLFmax.cz vznikl jako partner serverů www.golfplanet.cz a www.golfcard.cz, které již dnes nabízejí celou řadu služeb pro začátečníky i ostřílené golfové profesionály. Přinášíme systém výhodných slev pro klientelu našich partnerů a držitele karty Benefit Golf Card. Pokud doposud nejste majitelem této karty, rádi Vám její objednání zprostředkujeme a co víc, již v momentě jejího objednání můžete nakupovat za ceny označené u našeho zboží jako „Cena GolfCard“ !!!

   Abychom pro Vás zajistili maximální komfort při internetových nákupech, pořádáme pravidelné předváděcí akce přímo na Vašem oblíbené hřišti. Termíny nejblížších demo dnů naleznete na hlavní straně obchodu GOLFmax. Více informací o termínu a programu konkrétní akce získáte na telefonním čísle 776 237 518.

   Podrobné informace o klubové kartě Benefit Golf Card naleznete na stránkách www.golfcard.cz, kde se dozvíte veškeré informace o speciální golfové kartě, jejíž majitel má možnost čerpat mnohých výhod a slev, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí. Užívejte pohodových cen za green fee, PRO trenéry, ubytování, pronájem automobilů, v golfových shopech a u leteckých společností…


S přáním příjemného nákupu

Tým GOLFmax.cz 2005

Adresa:
Boženy Němcové 2165 Tábor

Telefon:
776237518

Www:
www.golfmax.cz
E-mail:
obchod@golfmax.cz

nejlepší software na sledování vašeho skóre pro mobilní telefony.
Více informací o mScorecard™

Rozšířené vnímání golfu
©2005 GolfCard.cz